پی نوشت

در راستای پست قبل ، چون ماجرا خیلی ادامه پیدا کرد و من اصلا فکر نمی کردم جریان این همه دامنه دار باشد و اصولا از آن جهت که آدم کم حوصله و کم طاقت و کم پشتکاری هستم و خیلی حال ادامه دادن مسائلی را که از نظر خودم زیاد روی دنیا و مافیها موثر نیست ، ندارم ؛ به دوستان عزیز پیشنهاد می کنم با یک سرچ ساده ، فیلم هایی را که طی 20سال اخیر درباره ی رئیس جمهور آمریکا و رئیس جمهور روسیه ساخته شده را ملاحظه بفرمایند . متاسفانه بنده به دلیل ملاحظات خاص و ترس از محکوم شدن به تبلیغات له سینمای ظاله ی هالیوود نمی توانم اسم این فیلم ها را بگویم  . ولی به جرات می توانم بگویم در اکثریت قریب به اتفاق این فیلم ها ، تصویر بسیار نامطلوب ، فاسد و کریهی از این ریس جمهور ها منعکس شده و بنده به جرات سوگند یاد می کنم که هیچ یک از این افراد تا به حال شکایتی از سازندگان این فیلم ها به عمل نیاورده اند  که هیچ ، اصلا به روی خودشان هم نیاورده اند که این فیلم ها را دیده اند یا نه که آدم ( کارگردان بیچاره ) لا اقل دلش خوش بشود و یک بازخور بگیرد ولو بازخور منفی !!

یک نکته ی بسیارمهم را در دیدن این فیلم ها مد نظر قرار دهید و آن اینکه بر فرض رئیس جمهور آمریکا ، از نظر ما ملت استکبار ستیز ، آدم خیلی بد و بی خود و بی مصرف و فاسدی است ، از نظر خودش که اینطور نیست . اگر فیلم ها را دیدید و به نظرتان آمد هر چه درباره اش گفتند حقش است ، از منظر خودش اینطور نیست و از نظر خودش مرد اول آمریکاست و شاکی نشدنش خیییییلی حرف است !

بیایید با دیدن این فیلم ها ، دو نکته ی جالب دیگر را هم تمرین کنیم اول اینکه گاهی خودمان را جای آدم های دیگر بگذاریم و ببینیم اگر در شرایط آن ها بودیم واقعا ، واقعا چه می کردیم ؟ مثلا اگر رئیس جمهور آمریکا بودیم و در یک فیلم سینمایی که تمام دنیا آن را می بینند و مورد نقد و قضاوت قرار می دهند ، تمام ابهت و قدرتمان زیر سئوال می رفت واقعا چه عکس العملی داشتیم ؟!! و دوم این که گاهی ، از این جا که ایستاده ایم و دنیا را می بینیم ، کمی فاصله بگیریم و ببینیم مساله ای که امروز ناراحتمان می کند ، یا حتی خوشحالمان می کند ، چقدر روی ما ، اطراف ما ، دنیای ما ، آینده ی ما ، آینده ی بشریت ، و آخرت ما تاثیر دارد . در میانه ی دعوا ها ، دلخوری ها و سوء تفاهم ها ، چه خوب است کمی و فقط کمی از خودمان و جایی که اکنون آنجا ایستاده ایم بالاتر برویم و ببینیم اندازه ی مساله واقعا چقدر است ؛ واقعا از بالا هم بزرگ است یا ...؟!! چقدر از حجم دلخوری ها و نا راحتی هایمان از 2 سال قبل ، 5 سال قبل یا 25 سال قبل را به خاطر می آوریم ؟ از موضوعات دعوا ها و بگو مگو هایی که با همسر ، فرزند ، همکار ، همسایه و... داشته ایم چقدر یادمان هست ؟

این دو تا تمرین کوچولو حین دیدن فیلم ها ، خیلی افق های تازه و جالبی را جلوی چشم همه ی ماباز می کند .

دوستان عزیز ، اگر  امتحان فرمودید ، خوشحال می شوم نظرات شمارا بدانم .

/ 3 نظر / 32 بازدید
محمد

باسلام متاسفانه در بسیاری ازجوامع وهمچنین کشور ما انتقاد ازبالا به پائین است واگرازپائین به بالا باشد یابی اهمیت است یا مخرب و غیره محسوب میشوند لذا اگردرجامعه ای بودیم که همه حق انتقاد داشتند نسبت به یکدیگرو افکارعمومی دارای اهمیت بود بسیارمطلوب بود اما متاسفانه درجامعه ما اینگونه نمایش فیلم ها باتوجه به اینکه گروهی دیگراز افراد قدرت بیان و نمایش وانتقال نقدهای خودراندارند تخریب محسوب میشود نمونه بارزوکوچک این رامیتوانیم درکانون خودمان مشاهده نمائیم موفق وسربلند باشید

بهرام قاسمعلی

نظرتان مفیدبود.متشکریم ازتلاشتان.دفتریار112گرگان به وبلاگ بنده نیزکامنت بگذارید

صادق علوانی دفتریار 314 اهواز

با سلام خدمت تمامی همکاران دفتریار سراسر کشور میرساند که آقایان محترم در کانون سردفتران و دفتریاران خواستار حذف اسم دفتریاران و نمایندگان سازمان ثبت اسناد و املاک مستقر در دفتراسناد رسمی هستند و آن را به معاون سردفتر تبدیل که حقوق آن را معین هم ننموده اند از تمامی همکاران محترم انتظار میرود که هر چه سریعتر نسبت به این امر واکنش خود را نشان دهند09167778403