تیم اعزامی کانون سردفتران و دفتریاران به مسابقات جهانی  WASCOافتخار آفریدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران،‌در پی افتخار آفرینی تیم ملی اعزامی کانون سردفتران و دفتریاران به مسابقات جهانی   (World All Style Combat Organization) WASCO،روابط عمومی این کانون در پیامی، کسب پیروزیهای غرور آفرین اعضاء تیم ورزش‌های ‌رزمی ایران متشکل از اعضای کانون سردفتران و دفتریاران در مسابقات جهانی 2012 ایتالیا  را  به قهرمانان، مربیان، دست اندرکاران و همراهان این تیم تبریک گفت.

 متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم


پیروزی مقتدرانه اعضاء تیم ملی فدراسیون ورزش‌های‌رزمی ایران متشکل از اعضای کانون سردفتران و دفتریاران در مسابقات جهانی 2012 کشور ایتالیا، نشان دیگری از شایستگی‌ها و توانمندی‌های جوانان دلیر این سرزمین است.

اهتزاز پرچم با شکوه کشور جمهوری اسلامی ایران در این عرصه جهانی، برگ زرین دیگری در کارنامه جوانان عزیز ایران زمین خواهد بود.

ضمن ابلاغ تبریک، درود و تشکر اعضاء هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران و یکایک اعضاء خانواده بزرگ سردفتری کشور، به این پهلوانان قهرمان، این قهرمانی افتخارآمیز را به ملت بزرگوار ایران و همه دست‌اندرکاران، مربیان و همراهان تیم اعزامی تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان عزت و سربلندی هر چه بیشتر را برای جوانان ایران اسلامی مسألت دارد.

 

روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران

  لازم به ذکر است نتایج غرورآفرین تیم اعزامی به کشور ایتالیا به این شرح است:

 1-محمد جمشیدی در وزن بالای 85کیلو گرم به مقام نخست دست یافت.

2-محمد ترک در وزن بالای 95کیلوگرم به مقام نخست دست یافت.

3-رضا احمدیان در وزن بالای 75کیلوگرم به مقام نخست دست یافت.

4-حنان لهراسبی در وزن بالای 70کیلوگرم به مقام نخست دست یافت.

5-سید صائم شیخ الاسلامی در وزن منهای 70کیلوگرم به مقام دوم دست یافت.

6-سیامک قلی زاده در وزن منهای 75کیلوگرم به مقام دوم دست یافت.

7- احسان لطفی در وزن منهای 80 کیلوگرم به مقام دوم دست یافت.

همچنین، اکبر روح پرور ضمن انتخاب به عنوان فنی ترین رزمی کار پیشکسوت این دوره از مسابقات، در رشته لایت کنتانت حائز رتبه دوم و در رشته کاتا، عنوان نخست را به خود اختصاص داد.

ضمن تبریک به این دوستان و همکاران , تازه فهمیدم که ورزش های رزمی چه ارتباط تنگاتنگی با سردفتران و دفتریاران دارد و در چه برهه های حساسی به کار می آید که برای نمونه به چند عنوان اشاره می گردد :

1 _ برای مقابله با دوستانی که پس از دریافت سندشان به هر نحو از انحا از پرداخت وجوه خود داری می نمایند .

2 _ وقتی اصحاب معامله عصبی و داغون هستند و بیم آن می رود که در دفترخانه خسارتی بار بیاورند .

3 _ برای جلوگیری از سرقت های نوظهور ( شنیده ام گاو صندوق را از دیوار بتونی در آورده و برده اند ! )

4 _ ( این قسمت را ندید بگیرید ولی ورزشهای رزمی ممکن است در روزهای بازرسی کارگشا باشد ! )

این موارد به 4  مورد محدود نیست اما بنا به مصالحی از بیان بقیه ی 10 موردی که به نظرم می رسد خودداری می کنم .

در ضمن یک سئوال اساسی هم از این عزیزان دارم : یعنی واقعا پروسه ی مرخصی گرفتن را طی کرده اند و کفیل گذاشته اند برای شرکت در مسابقات؟ اگر اینطور است باید یک آفرین و دست مریزاد دیگر هم به "این همت والا " گفت .

/ 3 نظر / 10 بازدید
امیر ج. محبوب

رزمی کار ورزش دوست تندرست عزیز , محبوب هستم ... یک مسافر .

سینا

از همکاران عزیز تقاضا دارم با دادن کامنت و نظر در صفحهhttp://notarylaw.blogfa.com/cat-18.aspx از طرح تقسیم اسناد در قانون جدید دفاتر دفاع کنند به خصوص شهر هایی مانند مشهد که اصلا تقسیم اسنادی وجود ندارد با تشکر از همه ی همکاران

پری

با عرض سلام خدمت شیما خانم گل من علاقه ی شدیدی به نوشته هاتون دارم من هم در اینده نه چندان نزدیک قراره دفتریار بشم اگر خداو اداره ثبت بخواهند امیدوارم هم چنان در نوشتن استوار باشی