گزارش آن لاین

سلام ! اینجا عرصه ی جنگ های صلیبی نیست . اینجا افغانستان نیست . اینجا بغداد و بعقوبه نیست ... اینجا تهران است ... دفترخانه اسناد رسمی شماره ی هزار و خورده ای .

اینها که می بینید گلادیاتور نیستند . انقلابیون لیبیایی روبرو شده با قذافی نیستند . طالبان در مواجهه با مردم نیستند . نظامیان آمریکایی علیه مردم بی دفاع عراق و ویتنام نیستد . اینها اقوام هوتو و توتسی نیستند . اینها فقط طرفین یک معامله هستند !

این انفجارها ناشی از بمب اتم نیست . بمب میکروبی و شیمیایی هم نیست . حتی تی . ان . تی . و باروت هم نیست . انفجار خشم اصحاب معامله است !     

قرار نیست سرزمینی از روی نقشه حذف یا به نقشه اضافه شود . قرار نیست اقوام بدوی زمین ها و چرا گاه های بی شمار برای دام هایشان کسب کنند . قرار نیست مرز اسرائیل هرگز از نیل تا فرات گستردگی پیدا کند . تنها قرار است یک خانه ی 45 متری خرید و فروش شود !

آن جنازه هایی که می بینید وسط میدان مبارزه افتاده اند , کودکان و زنان بی دفاع نیستند . بوسنیایی های تحت نسل کشی قرار گرفته نیستند . معلولین به جا مانده از انفجارهای اتمی هیروشیما یا حادثه ی چرنوبیل نیستند . یکی از آنها در زمان حیات دفتریار این دفترخانه بود و قبل از این فاجعه ی بشری , قابلیت ثبت دفتر روزانه تا 20 سند ملک و رسیدگی به سایر امور پیش آید را داشت . آن یکی هم برای خودش مقام شامخی بود ....

اینجا صحنه ی جنگ سوم جهانی نیست , بینندگان و خوانندگان محترم . اینجا تهران است . دفتر خانه ی شماره ی هزار و خورده ای حوزه ی ثبتی تهران . خبرنگار همین حوزه . ش . گ .                  

/ 2 نظر / 17 بازدید
دفتربارآینده

باسلام آری اینجادفترخانه است مکانی که هرروزمیآییمومیرویم ولی چرانوشته ای مصریهاباقذافی؟؟مصریهاباحسنی مبارک مشکل داشتن که حتم به خیر شد!!

مهدي سليمي

با سلام و خسته نباشيد خدمت همكار گرامي وبلاگ خوبي داريد واقعا استفاده كردم ممنون از مطالب زيبايتان