تو رو خدا به من رای بدین !

یک خط پیامک اجاره کرده ام و شبانه روز چندین بار برایتان پیامک می فرستم . هفته هاست که همه ی کارمندهای دفتر را بسیج کرده ام که نامه درست کنند و پست کنند به آدرس همه ی دفتر خانه های سراسر ایران ( و مهم نیست که غیر از تهران کسی در این انتخابات شرکت نمی کند ) عکس خودم را که در آن چشم های شهلایم مظلوم تر از همیشه به نظر می رسد , بزرگ کرده ام و برای دوستان قدیمی میفرستم که اگر بر فرض محال غبار فراموشی بر خاطر عزیزشان نشسته , این شب عیدی , غبار روبی هم انجام شود . پس : لطفا به من رای بدین!

اگه به من رای بدین زندگی و آینده ی همه ی سردفتران و دفتریاران را تغییر می دهم . به عنوان نماینده ی سر دفتران , نام دفتریاران را از عرصه ی روزگار محو می کنم . به عنوان نماینده ی دفتریاران , سهم سردفتران را از در آمد دفترخانه به 5% تقلیل می دهم . قانون را عوض می کنم. لایحه می دهم . طرح می گیرم . کارهای مهم مهم می کنم برای ارتقای جایگاه والا و رفیع حوزه ی اسناد رسمی در مملکت . پس : لطفا به من رای بدین !

واقعیتش این است که من آدم بسیار توانمندی هستم . در هر عرصه ای پا گذاشتم نه تنها موفق بودم , بلکه چشمگیر و شگفت انگیز ظاهر شده ام. رزومه ام را برای همه تان ای_ میل کرده ام . انقدر توانمندم که نه تنها اگر از نزدیک با من آشنا شوید فورا به این مساله اعتراف می کنید, بلکه مامانم هم روزی 4 بار برایم اسپند دود می کند از شر چشم بد حسود و بدخواه و تنگ نظر . غیر از توانمدی های شغلی , در مسابقات دو و شطرنج هم مقام دارم . ( بین خودمان بماند , جوک های خوبی هم بلدم ) پس لطفا به من رای بدین !

من به این منصب ! یک جورهایی نیاز دارم . حالا نه این که خیال کنید ورود به هیئت مدیره ی کانون برایم مهم است ها ! نه ! بیشتر یک نیاز روانی است . احساس می کنم من با این همه قابلیت , دارم کنج دفترخانه ی هزارو خورده ای مان حرام می شوم . باید قدرم بیشتر دانسته شود . باید منشا اثر باشم . آن هم به خاطر باقیات الصالحات . برای خدمت به هم کاران و هم اندیشان عزیزی چون شما . برای کمک به رخ دادن اتفاقات خوبی که تا حالا رخ نداده و جلوگیری از تمام ضعف ها و کاستی ها و ایرادات و افتضاحاتی که تا الان بوده . من نیاز دارم که همه چیز را بهتر و بهتر کنم . پس : لطفا به من رای بدین !

از اخلاقم که دیگر هرچه بگویم کم گفته ام . نمونه و اسوه ی اخلاق و کرامت انسانی . همیشه در دفتر صدای بنده ی حقیر در ذکر خیر همکاران به گوش می رسد . مال دنیا برایم بی ارزش و تنها عشقم در این دنیای فانی خدمت به هم نوع علی الخصوص همنوعان دفترخانه ای ! است . صبح به عشق کار خیر از خواب بیدار می شوم و شب به امید کار خیر می خوابم . توهین و افترا و استراق سمع و هتاکی و ضبط کردن صدا و پخش کردن صداهای ضبط شده در مرامم نیست . از خودم هرگز و هرگز تعریف و تمجید نمی کنم ( اگرچه شایسته اش هستم ) از غوغا سالاری و هوچی گری بیزارم ( نه مثل اون دفتریار دفترخونه ی سر چار راه که از شعور و ادب و انسانیت و تربیت خانوادگی بی بهره اس . ... همون چشم زاغه دیگه ... وقتی داشت غیبت سردفترشو می کرد صداشو ضبط کردم و می خوام بفرستم واسه سردفتره , اونم با اسم مستعار !) به همین دلیل هم هست که وبلاگم را با کمال شجاعت به نام خودم می نویسم و کامنت ها را بدون تایید منتشر می کنم و تا حالا هیچ کس هم هیچ حرف بدی بهم نزده . اصلا انقدر اخلاقی ام که همه دوستم دارند . پس : لطفا به من رای بدین !

اگر من را به عنوان نماینده ی خود انتخاب کنید , کانون قشنگ ما , خانه ی همه ی ما خواهد بود و من آن فرد معلوم الحال که خود را با عنوان مجعول " لابی" همه جا معرفی کرده بیرون خواهم انداخت و یک شنبه بعد از ظهر ها از آن شیرینی های خوشمزه همه با هم خواهیم خورد و همه چیز عادلانه و برادرانه بین ما قسمت خواهد شد ودیگر لابی نیست که تنها تنها شیرینی بخورد . پس لطفا به من رای بدین !

حیف که نمی توانم در این اندک مقال , تمام دلائل بی شمار شما را برای رای دادن به خودم برشمارم . اما به خاطر آینده ی خودتان , به خاطر اینهمه احساسات پاک من , به حرمت گیسی که در این کوره راه سنگلاخ خدمت سپید خواهم کرد , به خاطر معصومیت دردانه ی 4 ساله ام , شما را به خدا ... شما را به خدا ( با گریه ) شما را به خدا به من رای بدین .

وعده ی دیدار ما , جمعه 27 بهمن , راس ساعت 9 صبح , در خانه ی همه ی ما کانون محترم سردفتران و دفتریاران , پای صندوق های رای . هم اکنون نیازمند یاری تان هستم .

آوایی از دور دست : آبجی ! شوما اصلا کاندیدا شدی که اینجور عینهو اسفند رو آتیش جز جز می کنی؟

پاسخ : چه سئوال به جایی !‌ من اینا رو واسه چی نوشتم ؟ اصلا من کی ام؟ اینجا کجاست ؟ این ...

 

/ 8 نظر / 14 بازدید
دوست قدیمی

رنگی و پلنگی شده این وبلاگ . جریانات داره؟

با سلام خدمت قلم طیار دفتریاران.امیدوارم که بی جوهرنشوید. بما هم سری بزنید.www.daftaryaram.persianblog

امیر ج. محبوب

خسته نباشید و ممنونم . امیدوارم این تشکر باعث شود به من رای بدی .

دفتریار بالقوه

باسلام خدمت محترم بانو.روزی 10 دقیقه به وبلاگتان وصل میشویم و برای 24 ساعت شارژ.تا باد چنین بادا در ضمن میشه دلیل رنگ برنگ شدن وبلاگتونو بفرمائید؟یا باید اول بهتون رای بدیم بعد جواب بدین؟

متعجب

متاسفم برای این خود بزرگ بینی بیمار گونه شما که با توسل به هر چرندیاتی می خواهی خودی مطرح کنی!!!

شوووور

شوما دردت با ویزای آمریکا حل می شه،الان کف کردی حالت خوب نیست چرند می نویسی!

اسدی

فکر کنم توی این متن یه چیز تیز خورد به این عزیزان منتقد که انقدر دردشون اومد . اگه آرومتر باشن دردش زودتر خوب می شه !

نیره

خواهرگل من این زحمتکشان بی مدعای هیات مدیره که به نون شب خودشون هم محتاجند!اگر هم گیر میدادن برای رای گرفتن از صغیر و کبیر و جدید و قدیم!فقط برای خدمت به من و شما بود!!!!!!!